Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Pozvánka -Seniorátne stretnutie mamičiekVytlačiť
 

plagát ssm 2019.jpgMilé mamičky, opäť je tu čas, kedy sa môžeme stretnúť na seniorátnom stretnutí mamičiek ŠZS.

Toto podujatie organizujeme dvakrát do roka a to v jarnom a jesennom období. Je to miesto, kde sa mamičky navzájom zdieľajú, vzdelávajú, oslavujú Pána Boha. Tentokrát to bude výnimočné stretnutie, keďže okrem mamičiek medzi seba pozývame aj oteckov.

Podujatie sa uskutoční 19. októbra 2019 (sobota)  v kultúrnom dome o 15.00 hod vo Sveržove. O svoje skúsenosti sa s nami podelia Anna a Ľuboš Činčurákovci – farársky manželský pár v Kukovej.

Témou, ktorou nám poslúžia je: Spoveď nedokonalých rodičov. Hudbou nám poslúži hudobná skupina KVD.

Táto téma slúži k lepšiemu a k hlbšiemu porozumeniu spôsobov výchovy detí. Otec a matka tvoria v procese výchovy osobitné role, ktoré môžu pozitívne formovať mentálny a duchovný vývoj dieťaťa. Čo môžem dať ako mama? Čo dávam ako otec? Nie sme dokonalí a aj chyby, ktoré nechtiac spôsobíme, nás naučia a posunú ďalej. Sú to kľúčové otázky, ktorými sa budeme zaoberať na tohtoročnom jesennom podujatí stretnutia.

Tak ako inokedy, na stretnutie môžete prísť so svojimi deťmi (alebo aj bez nich), pre ktoré bude pripravená detská besiedka v komunitnom centre. Prosíme o prihlásenie do 16. 10. 2019 (streda) na čísle 0911 128 094 – Slávka Macejová.

S prianím Božej milosti a požehnania


 
 

Pozývame.png


brana.pnggraham.png


 

Postav sa do trhliny za Slovensko

Boh HĽADÁ ASPOŇ JEDNÉHO ČLOVEKA.

Nečakaj, že to urobí tvoj brat, sestra, kt. sú duchovnejší, ty sa môžeš postaviť do trhliny. Osud tejto krajiny závisí od Božej  milosti, ale tiež aj od každého jedného  z nás, či započujeme Jeho volanie. Boh hľadá ASPOŇ JEDNÉHO MUŽA - JEDNU ŽENU. Ezechiel 22,30


 

Modlitby dnes

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup

188671

16.10.2019
ÚvodÚvodná stránka